truecolors

  1. strona główna
  2. Boże Narodzenie
  3. pudełko na cd z kokardą

pudełko na cd z kokardą

Free As A Bird? Makrokosmos? Mały ptaszek mi powiedział? Nic z tego! Owszem, był przy pakowaniu, ale na pewno nie wyśpiewa przed czasem, co jest w środku.

pudełko na cd z kokardą

Dwuczęściowe prostokątne pudełko ze sztywnej tektury, obustronnie oklejone dekoracyjnym marszczonym papierem - wewnątrz matowym, na zewnątrz złoconym lub srebrzonym. Mieści jedną lub dwie płyty CD w standardowych opakowaniach. Na wieczku przymocowana kokarda z piórek, marszczonej papierowej wstążki i papierowego sznurka, ozdobiona malutkim ptaszkiem. Sznurek daje się formować w ozdobne spirale. W rogu wieczka naklejone drobne gwiazdki z ozdobnego kartonu w dopasowanych kolorach.

wymiary zewnętrzne

długość:
15 cm
szerokość:
13,5 cm
wysokość:
2,5 cm

wzory

Ze względu na naturalnie niejednolitą kolorystykę używanych materiałów, szczególnie barwionych piór oraz niepowtarzalnych, ręcznie barwionych ptaszków, kolory gotowej dekoracji mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na fotografiach. Gwarantujemy jednak, że na pewno będą doskonale dopasowane. Istnieje również możliwość wykonania dekoracji w innych kolorach - w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.