truecolors

  1. strona główna
  2. pakowanie prezentów
  3. okrągłe pudełko z kokardą

okrągłe pudełko z kokardą

Ustrojony w cudze piórka? Nawet jeśli, nie odbiera mu to uroku. Ukryty w zawijasach barwnej kokardy, pewnie też zastanawia się, co jest wewnątrz pudełka...

okrągłe pudełko z kokardą

Dwuczęściowe okrągłe pudełko ze sztywnej tektury, obustronnie oklejone dekoracyjnym marszczonym papierem - wewnątrz matowym, na zewnątrz złoconym lub srebrzonym. Na wieczku przymocowana kokarda z piórek, marszczonej papierowej wstążki i papierowego sznurka, ozdobiona malutkim ptaszkiem. Sznurek daje się formować w ozdobne spirale. Przy zewnętrznej krawędzi wieczka naklejone drobne gwiazdki z ozdobnego kartonu w dopasowanych kolorach.

wymiary zewnętrzne

średnica:
15 cm
wysokość:
6,5 cm

wzory

Ze względu na naturalnie niejednolitą kolorystykę używanych materiałów, szczególnie barwionych piór oraz niepowtarzalnych, ręcznie barwionych ptaszków, kolory gotowej dekoracji mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na fotografiach. Gwarantujemy jednak, że na pewno będą doskonale dopasowane. Istnieje również możliwość wykonania dekoracji w innych kolorach - w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.