truecolors

  1. strona główna
  2. zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne

Zaproszenia i akcesoria ślubne, projektowane indywidualnie - w idealnej harmonii z wszystkimi detalami Waszej uroczystości. Od nas nie usłyszycie, że ten model występuje tylko ze złotą wstążką - Wasze zaproszenia będą dokladnie takie, jakich sobie życzycie. Wasze własne.

zaproszenie z tłocznymi inicjałami i dekoracją z listków i rafii ogniście czerwone zaproszenie z fotografią

Dwadzieścia czy dwieście? A może dwa? Tylko zaproszenia czy również wizytówki na stół, karty menu, zawieszki na butelki...? Tłoczone, wycinane w koronkowe wzory, z dekoracyjnymi wstążkami, zdobione suszonymi roślinami, tradycyjne, nowoczesne i zupełnie innowacyjne - na pewno wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zaawansowana technika (ta sama, z której korzystają masowo produkujące firmy) i ręczne wykończenie - dzięki temu połączeniu powstają niewielkie arcydziełka, zawsze niezwykle starannie wykonane i zawsze dokładnie takie, jakich szukacie, bo w najdrobniejszych detalach projektowane wspólnie z Wami.

zaproszenie z dekoracją z szyfonu i piórek tłoczone inicjały na okładce zaproszenia granatowe zaproszenie ze słowikami dwa rodzaje zawieszek na butelki

Strona w przygotowaniu. Zapytaj o szczegóły.